GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15759207
nr 1575 9207
Vas
Rörstrand, omkring 1900. Höjd: 29 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
400 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:34:08
Rörstrand